ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

JAK NA PC, ČIŠTĚNI PC

UKAZKA SLUŽBY ONE CARE

ukončeni a udrzba.jp

UKAZKA POUŽITI SLUŽBY CENTRUM OPTIMALIZACE , PO JEJI UDRŽBĚ . KDO NEUMI ČISTIT RUČNĚ VE SVEM PC , TAK TUTO SLUŽBU DOPORUČUJI,JE BEZPLATNA A SPOLEHLIVA. POZOR - POUZE FUNGUJE V PROHLIŽEČI INTERNET EXPLORER . NIŽE PŘIMY VSTUP DO TETO SLUŽBY.

POKUD NEBUDETE ČISTIT A UDRŽOVAT SVE PC , MUŽE ČASEM DOJIT KE KOLAPSU SYSTEMU A PC SE VAM ZHROUTI . POTOM BY JSTE S CELYM SYSTEMEM MUSELI ZAČIT ZNOVU / WINDOWS A PROGRAMY ZNOVU NAINSTALOVAT / , TOMU JE TŘEBA PŘEDEJIT A TO KONTROLOU VELIKOSTI HARD DISKU  A UVAŽLIVOU INSTALACI PROGRAMU ,KTERE POTŘEBUJETE K PROVOZU PC . HLAVNĚ NEZAPOMINAT  ČISTIT PC . POKUD CHCETE VICE PROGRAMU A BEZPROBLEMOVY SURF PO NETU , POŘIDTE SI VĚTŠI HARD DISK . RADA ZAVĚREM - POKUD SE VAM ZAČINA ZPOMALOVAT PC , JE TO PŘIZNAK ZAPLNOVANI JEDNOTKY C /  HARD DISKU /

SLUŽBY PRO PC

internet sluzby pro

NA NETU NALEZNETE RUZNE SLUŽBY NA KONTROLU PC , MĚŘENI RYCHLOSTI , JAKY PROGRAM POTŘEBUJETE , VYKON PC AJ. CELKEM DOBRYMI WEBY NA TO JSOU LUPA CZ , SLUNEČNICE CZ ,STAHUJ CZ , SEO OPTIMALIZACE , TUNING CZ AJ .

K VAŠEMU DOBREMU CHODU JE ZAPOTŘEBI  TAKY MIT NAINSTALOVANY DOPLNKY PROHLIŽEČE A SOFTWERY JAKO  FLASH PLAYER , ADOBE READER  APOD.
DO SVEHO PROHLIŽEČE NAINSTALIJTE DOPLNKY PRO KVALITNI A RYCHLE STAHOVANI STRANEK A RUZNYCH BANERU . BEZ TĚCHTO DOPLNKU SE VAM NĚKTERE STRANKY NEZOBRAZI SPRAVNĚ . NEJVICE JE TŘEBA DOPLNIT INTERNET EXPLORER , TENTO PRACUJE BEZ DOPLNKU VELICE ŠPATNĚ , NEZOBRAZUJE SPRAVNĚ NEBO VUBEC TŘEBA FOTA , BANERY A JINE PODOBNE APLIKACE . FIREFOX MA DOST DOPLNKU JIŽ APLIKOVANYCH , ALE I TAK SE DA LECOS PŘIDAT . TO PLATI I PRO CHROME , DOINSTALOVAT DOPLNKY . SAMOZŘEJMOSTI JE MIT ADOBE FLASH A READER , VČETNĚ AKTUALIZACI.
1  
2  
3  
4  
5  
 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu