ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

JAK NA PC, ČIŠTĚNI PC

IKONKA DEFRAGMENTACE

defragmentace.JPG

IKONKA DEFRAGMENTACE NA PLOCHU , SNADNY PŘISTUP PRO VAS. ZDEFRAGMENTUJE SOUBORY PC ABY PRACOVAL PC OPTIMALNĚ A ZRYCHLIL VYHLEDAVANI.

DEMO UKAZKA Z DEFRAGMENTACE

defragmentace ukazka

UKAZKA DEFRAGMENTACE - KLIKNUTIM ZVĚTŠITE DEMO , POSTUP PRO VAS. DEFRAGMENTACE STLAČUJE SOUBORY K SOBĚ, ABY NEBYLY ROZHAZENY PO PC,TIM SE ZRYCHLI CHOD PC.

VE VAŠEM PC JE DULEŽITE MIT NAINSTALOVANY ANTIVIROVE PROGRAMY. PROGRAMY JSOU BUD ZDARMA NEBO K ZAKOUPENI , JE JICH ŘADA , ZALEŽI  ČEMU DATE PŘEDNOST. ZDARMA JE TZV. AVAST- ANTIVIR ,  KTERY CHRANI VAŠE PC PŘED VIRY A STALE SE VYLEPŠUJE A AUTOMATICKY AKTUALIZUJE NA NEJLEPŠI VERZE. OPĚTOVNĚ SE DA STAHNOUT Z NETU  .  DA SE NAPŘ. STAHNOUT Z TOHOTO WEBU V MENU SOFTWERY KE STAŽENI . NA TOMTO WEBU TAKE PRODEJ PROGRAMU S LICENCI V RUBRICE INTERNETOVY OBCHOD.
NA WEBU JE SLUŽBA CENTRUM VYČISTĚNI A OPTIMALIZACE , KTERA JE ZCELA ZDARMA PO UZAVŘENI LICENCNIHO UJEDNANI . TATO SLUŽBA VAM KDYKOLIV POSKYTNE VYČISTĚNI,OCHRANU,OPTIMALIZACI VAŠEHO PC NA DALKU PO NETU. JE TO ZCELA BEZPROBLEMOVE , STAHNOU SI POTŘEBNE NASTROJE DO PC A PROVEDOU UDRŽBU A PŘIPADNE OPRAVY A CHYBY VE VAŠEM PC .VLASTNĚ PROVEDOU CO JSEM JIŽ VYŠE POPISOVAL A VY SE NE MUSITE O NIC STARAT. DOKONCE VAM UDĚLAJI ZABEZPEČENI PC ANTIVIROVYM PROGRAMEM- ZKONTROLUJI ANTIVIR A NAINSTALUJI VAM NOVY, VČETNĚ AKTUALIZACE . TRVA TO PRIBLIŽNĚ 60- 70 MINUT , VČETNĚ OPRAV . SAMOTNA UDRŽBA A KONTROLA SLUŽBOU TRVA 5 MINUT MAXIMALNĚ . / PRAVIDELNE KONTROLY 1X ZA 14 DNI / TUTO SLUŽBU DOPORUČUJI , HLAVNĚ PRO TY ,CO NEUMI MOC ZACHAZET S PC. TATO SLUŽBA FUNGUJE U PROHLIŽEČE INTERNET EXPLORER . PŘIMY VSTUP NA ONECARE JE NA STRANĚ 2 .

UDRŽBA PC - ONE CARE

postup sluzby window

UVODNI MENU SLUŽBY WINDOWS LIVE ,  PŘIMY VSTUP NA ČISTĚNI A OCHRANU PC NA STRANĚ 2.  SLUŽBA ZCELA ZDARMA PO PODEPSANI LICENČNIHO UJEDNANI. /SOUHLAS/  ŽADNE PROBLEMY S TOUTO SLUŽBOU , BEZPLATNY SERVIS ,OKAMŽITE OPRAVY PC A DOPLNKY ZDARMA. ČISTĚNI TRVA ASI 3 MIN. POKUD NAJDE OPRAVY,TAK I 5 MINUT . PROGRAM SI STAHNE SVE NASTROJE DO VAŠEHO PC, TO TRVA ASI 3 MINUTY.

SLUŽBA ONE CARE-BEZPEČNOSTNI SCENER

pokyny sluzby.jpg

SLUŽBA WINDOWS LIVE - POKYNY  / UKAZKA / KLIKATE JENOM NA DALŠI.

1  
2  
3  
4  
5  
 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu