ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

JAK NA PC, ČIŠTĚNI PC

UŽIVATELE SI DO SVEHO PC MUŽOU STAHOVAT A INSTALOVAT RUZNE PROGRAMY A DOPLNKY K DOBREMU CHODU PC A JEHO VYLEPŠENI. KAŽDY MA MOŽNOST SE ROZHODNOUT K ČEMU BUDE VLASTNĚ SVE PC VYUŽIVAT. KDO CHCE POUZE SURFOVAT PO WEBU NEPOTŘEBUJE TOLIK PROGRAMU , JAKO TEN , CE CHCE NA PC PRACOVAT.ZAKLADEM PC JE DOBRY WINDOWS , POTOM SI VYBERETE PROGRAMY A PROHLIŽEČE, DOPLNKY A OVLADAČE , EDITORY AJ.DOBRYMI PROGRAMY DO PC JSOU WORD- PSANI,TEXTY,TABULKY . ADOBE READER , ADOBE FLASH - OBRAZKY,STAHOVANI NAPR. HER . NERO - VYPALOVANI , KOPIROVANI, UPRAVA FOTO , HUDBA , DATOVE CD, MP3 AJ. SHRINK , HD DECRYPTER - FILMY, KODOVANI , DIVX  AJ. JAVA SCRIPT - TVORBA A KOPIROVANI HTML KODU NAPR. IKON ,BANERU ,TEXTU A ODKAZU .RUBRIKA MÁ 4 STRANY . STRANA 2 ČIŠTĚNI PC .STRANA 3 SLUŽBA ONE CARE ZDARMA PRO UDRŽBU A ČIŠTĚNI PC. RUZNE PROGRAMY A DOPLNKY V SEKCI SOFTWARE KE STAŽENI NA TOMTO WEBU. RUBRIKA MA NĚKOLIK STRANEK ,POSTUPUJETE 1,2,3 ATD. DOPORUČUJI RUBRIKY PROSTUDOVAT . NA STRANĚ 4 ODKAZY NA UDRŽBU PC a DEFRAGMENTACI ZDARMA . AUTOR ROMAN GLOSS, RADY A NAZORY AUTORA.

DSC00453.JPG

ČLANKY A NAZORY AUTORA STRANEK

V LETOŠNIM ROCE 2008 PROBIHA KONTROLA LEGALIZACE WINDOWS VE VAŠEM PC. SVYMI NASTROJI KONTROLUJI VAŠ SYSTEM A ZJIŠTUJI LEGALIZACI WINDOWS , TED V LETĚ PŘIJDOU NA ŘADU I XP . KOUPĚ LEGALNIHO WINDOWS SE JIŽ DNES VYPLATI , CENY OPROTI MINULYM ROKUM JSOU VELICE PŘIZNIVE A DOSTUPNE KAŽDEMU. ZAKOUPITE V OBCHODECH A SERVISECH PRO PC , POKUD BUDETE CHTIT , TAK VAM ZA VELICE NIZKOU  CENU I NAINSTALUJI . LEGALIZACE SE VYPLATI , PROTOŽE MUŽETE BEZ PROBLEMU AKTUALIZOVAT SVE PC A CHRANIT HO A UDRŽOVAT V DOBREM CHODU . MUŽETE TAKY LEGALIZOVAT ZDE  http://www.zlegalizuj.cz/  , VŠE VYSVĚTLENO .

TENTO POČITAČ

ikonka pc.JPG

IKONKA TENTO PC NA PLOŠE/ DEJTE NA PLOCHU/ , KLIKNETE NA NI A OTEVŘE SE MENU,KLIKNETE NA VLASTNOSTI  / PRAVYM MIŠITKEM /A PC SPUSTI PROGRAM ČIŠTĚNI A KOMPRIMACE. POTOM ZADATE CO CHCETE ČISTIT /KOŠ,  DOČASNE SOUBORY,TEMPORATY FILES APOD./ KLIKNETE NA OK A JE TO.

JE TO VELICE DULEŽITY PROGRAM PRO UDRŽBU A DOBRY CHOD PC. SURFOVANIM PO INTERNETU TOTIŽ ZANAŠITE JEDNOTKU DISKU C /  HARD DISK / , UKLADAJI SE NA NI SOUBORY A ČASTI , KTERE JE TŘEBA OBČAS TZV. VYČISTIT . V PC JE JIŽ TENTO PROGRAM , ALE JEŠTĚ JSOU JINE K ZAKOUPENI NEBO STAHNUTI NAPŘ, FREE RAM , CLEANER AJ. KLIKNĚTE SI VE VAŠEM PC NA IKONKU TENTO POČITAČ A ZDE UVIDITE TZV . HARD DISK NEBOLI JEDNOTKA DISKU C , KLIKNETE SI NA VLASTNOSTI A OTEVŘE SE VYČISTĚNI A KOMPRIMACE JEDNOTKY. PROGRAM VAM JEDNOTKU VYČISTI DLE NASTAVENI ,KTERE URČITE NAPŘ. DOČASNE SOUBORY, KOŠ , WEB.STRANKY AJ. TAKE ZALEŽI JAK MATE VELKY HARD DISK , DLE TOHO SE ODVIJI INTENZITA ČIŠTĚNI , NAPŘ.TAKOVOU 40 MUSITE ČISTIT VELICE ČASTO , ZALEŽI TAKY KOLIK NA NĚM MATE ULOŽENYCH PROGRAMU JAKO NAPŘ. WORD , ADOBE, FILMY, HUDBA, OBRAZKY AJ. V DNEŠNI DOBĚ ČIM VĚTŠI TIM LEPŠI , IDEALNI JE PRO NORMÁLNI  UŽIVATELE TAK 250 GB, MUSÍTE TAKY POČÍTAT S NOVYMI AKTUALIZACEMI WINDOWS ,PROGRAMU A PŘEHRAVAČU .  PROGRAM VAM VYČISTI PC A ZKOMPRIMUJE ULOŽENE SOUBORY.  WINDOWS XP, WINDOWS 7 MA V SOBĚ ZABUDOVANY ČISTICI A DEFRAGMENTAČNI PROGRAM , POKUD CHCETE JEŠTĚ VYLEPŠENE SOFTWARE NAVŠTIVTE NA TĚCHTO STRANKACH RUBRIKU SOFTWARE KE STAŽENÍ .

POSTUP-UKAZKA Z PC

navod na čistěni.jpg

 KOMPRIMACE A ČIŠTĚNI NEPOTŘEBNYCH SOUBORU.  ČIŠTĚNI DISKU C . KLIKNUTIM DEMO OBRAZEK ZVĚTŠITE.

PO VYČISTĚNI JE DOBRE DISK TZV. DEFRAGMENTOVAT- OPTIMALIZOVAT POMOCI KOMPRIMACE SOUBORU A SLOŽEK , TIM SE VAM ZAJISTI ZRYCHLENI PRO VAŠ PC . BUDE ZOPTIMALIZOVAN A RYCHLEJI A EFIKTIVNĚJI BUDE PRACOVAT A VYHLEDAVAT NAPŘ, NA WEBU . DEJTE SI NA PLOCHU IKONKU DEFRAGMENTACE . TENTO PROGRAM VAM PROVEDE ANYLYZU A POTOM SLOŽKY A SOUBORY DEFRAGMENTUJE, POKUD BUDETE CHTIT , TAK VAM ZOBRAZI CELOU  ZPRAVU UKONU .
1  
2  
3  
4  
5  
 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu