ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

INTERNET, KATALOGY

POMOCNIKY NA NETU JE NAPŘ. WEBGARDEN.CZ , KTERY VAM UMOŽNI VYTVOŘIT VAŠE INT.STRANKY PRO VAŠI POTŘEBU ZDARMA, BĚHEM PAR MINUT VAM POSKYTNE ŠABLONU A VY SI JE N UTVOŘITE OBSAH STRANEK.PŘI TVORBĚ STRANEK JE DULEŽITE MIT TZV. EDITORY HTML NA ZKOPIROVANI IKON,BANERU ČI TEXTU A ODKAZU. OBSAH SI VYTVOŘITE DLE SVYCH ZAJMU, NAPŘ. INT.OBCHOD,HUDBA MP3, FOTOGALERIE,ZPRAVY NEBO EROT.VEB AJ.DALŠIMI POMOCNIKY JSOU CZIN.EU ,ER.CZ  PŘESMĚROVANI ZDARMA,WEBBER.CZ NA DOPLNKY NAPŘ HODINY,POČITADLA,NOVINKOVAČ AJ. NA STAHOVANI PROGRAMU A RUZNYCH EDITORU JE SLUNEČNICE.CZ NEBO STAHUJ.CZ A PC TUNING . KDYŽ PROSURFUJETE  INTERNET NAJDETE ZDE I JINE POMOCNIKY NAPŘ, NA ZKRACENI URL ADRESY, RUZNA PŘESMĚROVANI A NOVE DOMENY,POVĚTŠINOU ZDARMA. DOBRE JE TAKE ZAŘAZOVAT STRANKY DO KATALOGU.

ČESKY KATALOG A PORTAL SEZNAM CZ

seznam.cz.jpg

V Česke republice se internet rozjel v roce 1992, postupně se začal vylepšovat .Rozjel se seznam cz jako jeden z největšich vyhledavaču, postupně přibyvaly dalši jako google cz, cent, atlas  ,jyxo apod. Dnes mame spoustu vyhledavaču , stale se upravuji a přibyvaji dalši.

PŘIDAVEJTE ODKAZY DO KATALOGU

nastroje pro optimal

Sve web. stranky mužete tzv. optimalizovat, nejlepe přidanim do ruznych katalogu - atlas,centrum,seznam,seo katalog,recenze,katalog odkazu aj. Nebo taky vyměnnym zpusobem odkazu na partnerske weby, stači registrace a zkopirovani ikon nebo textovych odkazu.Tim se zvyši navštěvnost vašich stranek. Doporučuji jak male katalogy tak i velke , všechny jsou pro vas přinosem .  Dobre katalogy doporučuji v rubrice seo odkazy,dalši přidavani a vyměny odkazu v teto rubrice na dalšich stranach. Dobre ja taky mit v zahlavi webu kličova slova ,ktera určuji na co je web zaměřen. Spiders roboti určitych servru a vyhledavaču je stale vyhledavaji ./webcrawler,metacrawler,internetser a jine mezinarodni vyhledavače/                                                                     

OPTIMALIZACI SE ROZUMI VKLADANI ODKAZU DO RUZNYCH KATALOGU A VYHLEDAVAČU , DOPORUČUJI ME IKONKY A ODKAZY VLEVO A VPRAVO NA STRANCE ,  PRES KTERE SE ZAREGISTRUJETE DO RUZNYCH KATALOGU A ZVYŠITE SI NAVŠTĚVNOST STRANEK . KOMPLETNI REGISTRACE ODKAZU DO KATALOGU A VYHLEDAVAČU NA STRANĚ 2 A 3  TETO RUBRIKY ./ INTERNET, KATALOGY / A DISKUTOVAT NA TOTO TEMA MUŽETE V RUBRICE DISKUZE. / TEMA INTERNET , WWW STRANKY / ROVNĚŽ MUŽETE POUŽIT RUBRIKU SEO ODKAZY , ZVYŠENI  NAVŠTĚVNOSTI A RADY PRO VAS . TAKE VAM DOPORUČUJI MIT NA SVYCH STRANKACH PŘEKLADAČ STRANEK PRO ZAHRANIČNI WEBY A ZAREGISTROVAT SE ZDARMA DO KATALOGU A VYHLEDAVAČE EUROPULSE . KLIČOVA SLOVA VAŠEHO WEBU DEJTE I V ANGLICKEM JAZYCE . ZAINDEXUJTE SI STRANKY NA YAHOO ,STAČI POUZE REGISTRAČNI EMAIL A UVIDITE,ŽE SE VAM ZVYŠI NAVŠTĚVNOST,UDĚLEJTE SI NA YAHUU STRANKU SE ZALOŽKAMI A RSS . DALŠI DOBROU VOLBOU K ZVYŠENI NAVŠTĚVNOSTI JE NETVIBES,KDE SI ROVNĚŽ VYTVOŘITE RSS BROKMARKY.
Odkaz.přidat.eu
RYCHLE PŘIDANÍ WWW DO VYHLEDAVAČU  , REGISTRACE POUZE MEILEM  .  VYSOKA UČINNOST SLUŽBY .
PLACENA SEO OPTIMALIZACE  WWW STRANEK   ,VHODNE PRO PODNIKATELE  .
sprehledem.cz
DOST DOBRY KATALOG  , DOPORUČUJI ZDE PŘIDAT ODKAZ  ,JE DOST NAVŠTĚVOVANY .
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu