ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

INTERNET, KATALOGY

ZDE SI POVIME O PUVODU INTERNETU A JEHO POSTUPNEM VYVOJI K DNEŠKU. ROZDĚLIL JSEM ČLANKY A DEMA DO KATEGORII - VZNIK INTERNETU,VZNIK WWW,HLEDANI NA NETU,SLUŽBY NA INTERNETU, KOMUNIKACE POMOCI INTERNETU, POMOCNICI NA NETU, OPTIMALIZACE VAŠICH  STRANEK. STRANKY POSUNETE 1,2,3  NA STRANĚ 2 PŘIDAVANI ODKAZU DO INTERNETOVYCH KATALOGU  PRO ZVIDITĚLNĚNI NA WEBU A ZVYŠENI NAVŠTĚVNOSTI.  DOBRE PRO SEO OPTIMALIZACI VAŠICH STRANEK A PAGERANKU.  NA STRANĚ 5 POKRAČOVANI A VYMĚNA ODKAZU S TIMTO WEBEM.   KATALOGY JSOU S NAHLEDEM A POPISEM .V TETO RUBRICE ROVNĚŽ NAJDETE VALIDATOR URL W3C A JINE DOPLNKY K PROVOZU WWW STRANEK . / WEBTOOLS, ANTISPAM , URL DO VYHLEDAVAČU ZDARMA ,ANONYMYZER / PROSTĚ VŠE PRO VAŠE WWW A SEO . PROSTUDUJTE SI TYTO ČLANKY A VŠECHNY STRANKY RUBRIKY A UVIDITE,ŽE VÁM POMOHOU OPTIMALIZOVAT A ZVYŠOVAT NAVŠTĚVNOST VAŠICH WEBU . STRANKY SE POSUNUJÍ DOLE 1,2 ATD. AUTOR ROMAN GLOSS, ČLANKY A DOPORUČENÍ AUTORA.

Internet vznikl v tzv. obdobi studene valky v roce 1968 v USA.Začal s nim pentagon a nazvali ho ARPANET.Postupně propojili sitě pentagonu,armady,,vladnich složek a organizaci.Později se k tomu přidali vědecka střediska a vybrane university.Komunikovali mezi sebou vojaci,vladni složky,vědci a profesoři.V roce 1973 se začala přidavat i EVROPA a to anglicka universita a norska universita.Do roku 1983 se rozšiřil po evropě, největšiho rozmachu se dočkal okolo roku 1990,kdy se šiřil po světě.Americky kongres schvalil v roce 1992 tzv. zakon o přistupu na sitě pro lidi a firmy ke sve prezentaci , jmenuje se  HPCA - High Performance Computing Act .
Okolo roku 1991 vzniklo tzv. www- přesně WORLD WIDE WEB .Rozmach www nastal,když vznikl prohližeč  NSCA  MOSAIC a to v roce 1993.

WEBOVA STRANKA

int.stranky.jpg

Obrazek k članku o internetu, web.stranka- prezentace osob i firem. Mužete prezentovat svuj osobni web a publikovat ho na internetu a zařazovat do ruznych rubrik v internetovych katalozich. Na webu mate ruzne rubriky a sestavujete tzv. menu stranek , z ktereho si lide odkliknou , kam potřebuji. Na strankach mužete mit sve članky, ikony, banery a ruzne prezentace včetně fotografii. Web mužete specializovat na určity druh např. hry - webovy portal nebo mit od každeho něco a byt všeobecny.                      

K vyhledavani na netu potřebujeme tzv. vyhledavač / search/. Vyhledavače mame ruzné napřiklad google/ cz,com/ seznam,bing,yahoo,jyxo,aol a jiné.Zadanim slova nebo url adresy najdete co potřebujete,např.firmu,web,stranku,fotky,informace.Proto se nazyva vyhledavač,protože něco hledate. V dnešni době si mužete vytvořit i svuj vlastni vyhledavač na svoji webovou stranku./ vkladate tzv. kličová slova nebo url /

VYHLEDAVANI GOOGLE

google.jpg

 PRAVDĚPODOBNĚ JEDEN Z NEJLEPŠICH VYHLEDAVAČU JE GOOGLE  S KVALITNIM PROHLIŽEČEM FIREFOX . NA DOBRE UROVNI JE TAKE PROHLIŽEČ GOOGLE CHROME S VYCHOZIM VYHLEDAVAČEM GOOGLE.

Inernet dnešni doby slouži všem a taky k vaši prezentaci.Najdete zde vše na co si jen vzpomenete.Hry pro děti ,zabavu,řemeslniky,doktory,obchody,inzerce,prodeje a nakupy,rady,informace.Mužete si koupit dovolenou a na mapě si projet svou trasu, kterou vam přesně popiše včetně vzdalenosti od bodu A do bodu B a řekne vam jak dlouho touto trasou pojedete.
Na domovske strance nebo webove strance si mužete zřidit e- mail schranku pro textovou komunikaci.Zde pišete maily nebo sms zpravy,ma google,seznam,atlas,cent aj.Dale si mužete pořidit hlasovou komunikaci,něco jako telefonovani,nazyva se to skype ,když přidate i web. kameru tak se i uvidite. / služby zdarma / Nebo taky tzv, icq, u nas pouze textova verze . Dnes mame internetove spojeni po celem světě a to - kabelové, satelitni ,mobilni k dispozici mame spoustu společnosti jako upc,o2,ufon,vodafone,t-mobil apod. Internet ma neomezene možnosti a stale se rozšiřuje a vylepšuje.Timto skončili hranice mezi lidmi a narody .
TENTO WEB VÁM PROVEDE ANALYZU VAŠICH WWW STRANEK  ZDARMA .KLIKNĚTE V MENU WEBU NA NASTROJE .
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu