ROMANOVY STRANKY

Web osobní s všeobecným zaměřením o všem možném s obrazky a html kody,konsky ranch,pitbulové,seo

DISKUZE

BOJITE SE BOJOVYCH PLEMEN PSU

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4957":
xx
Psi jsou pratele,ale misite se o ně starat a mit na ně čas.Nemam rad lidi co si poridi psa a potom je cely den sam zavreny v bytě.To si myslim ze je taky urcity druh tyrani psu.
DD
Tech pitbulu,když je vidim se bojim.Jde z toho strach a jeste jak to ma ty ocelove ostny kolem krku.tak de z to hruza.
DAGMAR
Ja mam staforda a kočky a namam zadny problem, Staford si od koček nacha všechno libit,každy pes je individualni a zaleži na vychově.
hanyz
Psi mam rad ,ale rozčiluje mne ,když maji pitbuly nebo vlčaky v bytech v panelaku.Takovy pes přeci potřebuje vyběh a ne se trapit v bytě.
svetla hodonin
Mam staforda 1rok a nesdilym nazor,že by to byli bojovy psi.Ten muj je hodny mazel a neubliži ani kočce.Nejraději se vali u televize a nikdy nikomu neubližil.
PETER
PSU SE NEBOJIM,ALE STALO SE MI ,ŽE SE MI NA NOHU ZAVĚSIL RATLIK BEZ DUVODU NA ULICI.PITBULY POTKAVAM VENKU A JSOU V POHODE.
Lucka
My máme Papilona a Staforda a nejsou snima problemy ,jsou společně v bytě a snaši se dobře
jarda
S těmi psičkaři je to hrozne , nesbiraji trus po svych psech na veřejnem prostranstvi,když jim člověk něco řekne , ještě jsou drzi.Je to v lidech ne ve psech,osbně proti psum nic nemam ,ale vše je to v jejich panech. Jaky pan takovy pes. Nejvice mi va di velci psi v bytech, a lide ,kteři na ně nemaji čas a přito si je pořizuji.Takovy pes v bytě zavřeny cely den je chudak,psa si maji pořizovat ti,co maji zahrady a čas na ně.Dnes maji lidi v panelaku vlčaky a pak to tak dopada,že když se dostanou ven, jsou jak utrženi z četězu.
KIRSCHNER JAN
Psa sice nemam,ale čtu a prohližim si ty stranky.Docela mě i napadlo si pejska pořidit,libi se mi ten maly buldoček,ale jsem sam a neměl by se o něho kdo starat,když pracuji.Tak si prohližim aspon vase fota .
FRANTA S.
Ten novy zakon bude stejně nanic,protože je to všecho v lidech.Psi pobihaji volně a bez košiku a chtěl bych vidět stražnika jak měři delku voditka.POUTAT psi v autě,na tosi taky počkam až uvidim ratlika s bezpečnostim pasem.

1  
2  
3  
4  

 
Seo servis optimalizace PageRank.cz TOPlist PageRank ukazatel Pridat.eu